newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img
Владимир Бойко
Владимир Бойко
Журналист

Блог | Аферист Семенченко збрехав в електронній декларації

Аферист Семенченко збрехав в електронній декларації

Нарешті електронну декларацію за 2015 рік подав найвідоміший український аферист Костя Грішін (він же ж Грішин, він же ж Гришин, він же ж Семен Семенченко). Непросто шахраю було піти на цей крок – у порівнянні з "паперовою" декларацією, яку Грішін-Семенченко подав за 2015 рік до Верховної Ради, у пройдисвіта з’явились: дружина, автомобіль, бізнес і боргові зобов’язання. Причому автомобіль в легендарного комбата з’явився тоді, коли він, з його слів, проливав кров на полі бою – 18 червня 2014 року.

Видео дня

Ще в березні 2014 року дружина Грішіна – Наталія Московець – не мала чим заплатити за телефон, а вже в червні, як тільки її героїчний чоловік став збирати пожертви на неіснуючий батальйон територіальної оборони Донецької області, вона стала їздити на "Ніссані".

Порівняйте дві декларації афериста за 2015 рік: декларацію на сайті Верховної Ради та електронну декларацію, подану в НАЗК.

До речі, електронна декларація також є брехливою. У ній не зазначені доходи шахрая від незаконної підприємницької діяльності. Зокрема, Грішін відкрив нелегальну охоронну фірму "Донбас", яка, не маючи ліцензії, надає охоронні послуги автозаправкам. Також не потрапили в декларацію величезні суми готівки, які Грішін легалізує через власний благодійний фонд завдяки покровительству директора НАБУ Ситника та першого заступника керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Грищука (думаю, не зайвим буде сказати, що Грішін-Семенченко є ледь не головним консультантом Грищука в галузі піару). І навіть місце його проживання вказано неправильно – Грішін не живе з дружиною та трьома дітьми в квартирі площею 32 кв.м., і в готелі "Київ" він не живе (там мешкають його охоронці), насправді він має шикарні апартаменти в Києві, які ретельно приховує.

Також у електронній декларації зазначені далеко не всі боргові зобов’язання Грішіна-Семенченка, суттєвим доходом якого є махінації з фінансовими ресурсами. Як я вже неодноразово розповідав, його дружина має кримінальну спеціалізацію "злодійка на довір’ї": вона отримує банківські кредити, а потім збігає з грошима. Зокрема зараз її розшукують служби безпеки "Приватбанку" та "Альфа банку".

Але найвеселішим є те, що о 14 годині 8 листопада 2016 року в Апеляційному суд Київської області (зал №6) за адресою: м.Київ вул. Володимирська, 15 має продовжитись розгляд позову Грішіна-Семенченка до мене, головного редактора Інтернет-видання "Ракурс" Олександри Примаченко та Інтернет-видання "Обозреватель", в якому шахрай вимагає спростувати ті факти, які він, нарешті, визнав у своїй декларації.

Ось мій виступ у попередньому судовому засіданні по цій справі, де я розповів про справжню біографію народного депутата Семена Семенченка, а також про його дружину Наталію Московець, від якої Грішін-Семенченко раніше відхрещувався й яку не зазначав у своїх деклараціях. Але, нарешті, йому довелось визнати, що Московець, яку розшукують банки через неповернуті кредити, є членом його родини.

Приходьте в суд, буде весело!

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...