Допоможемо Україні з європейською інтеграцією

Допоможемо Україні з європейською інтеграцією

Комісія закордонних справ польського парламенту рекомендувала мене на пост польського посла в Україні. Ще мають бути кілька процедур по моєму затвердженню, але це дуже правдоподібно, що я буду наступним послом республіки Польща в Україні.

Польща завжди підтримувала Україну, ще від того часу, як та оголосила про свою незалежність. Підтримувала під час Оранжевої революції і підтримувала під час революції Гідності. Підтримка є досі.

Будемо й надалі виконувати всі спільні декларації про взаємні співпраці поміж поляками і українцями на всіх рівнях: як на урядову, економічному, так і на рівні громадського суспільства.

Україна підписала угоду із Європейським Союзом і із польського боку Україні потрібна допомога в імплементації параграфів Асоціації. Також Польща має досвід із децентралізації, трансформації із комуністичної системи до демократичної лібералізації. Є цікавим польський досвід у боротьбі з корупцією.

Загалом нічого нового не впроваджуємо, будемо працювати конкретно й так, щоб Україна могла добре виконувати умови Асоціації із Європою. Також Польща буде підтримувати Україну в плані безпеки.

Ще ми би дуже хотіли безвізовий режим для України, щоб українці могли вільно їздити до країн Європи.

Польща із самого початку хотіла, щоб Україна була демократичною країною, інтегрована з Європейським Союзом. Це є безпека для самої України і євроантлантична безпека в цілому.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Польша