СпортLady

Росія наступає на Захід

170

На бойове чергування в окупованому Росією Криму заступив зенітний ракетний полк Південного військового округу (ПВО), який має на озброєнні систему С-400 "Тріумф" (С-400 "Тріумф" – зенітно-ракетна система великої та середньої дальності, яка може вести вогонь одночасно по 36 цілях з наведенням на них до 72 ракет. – Ред.).

Тільки анексувавши український Крим, Росія поставила собі за мету забезпечити протиповітряну оборону того угрупування російських військ, які розмістилися на півострові. Відповідно, нині вони перейшли до більш потужних систем захисту (системи ПВО були там починаючи з 2014 року, втім не такі потужні).

Підсилення своїх сил з боку Російської Федерації зумовлено тим, що вони хочуть облаштувати в Криму повноцінну військову базу. Відповідно, захист повітряного простору зараз для них відіграє дуже важливу роль. Як би це прикро не звучало, але нині Крим є непробивним авіаносцем Росії. Це плацдарм, на якому зосереджена велика кількість російських військових сил (зокрема, у Чорноморському регіоні).

Коли Росія каже про розширення НАТО і перекид ними військових сил на схід Європи, називаючи це провокаціями, вона розповсюджує неправду. Тому що це Росія наступає на Захід (завдяки своїх присутності на Донбасі та в українському Криму). РФ – пряма загроза для безпеки усієї Європи.

Ресурси, які зараз Кремль витрачає для того, аби воювати з іншими країнами є неприйнятними для цивілізованих країн. Повірте, при таких обсягах оборонних витрат жодна економіка не зможе повноцінно розвиватися. Та Росія нині просто йде шляхом Північної Кореї та Радянського Союзу, які викидали майже усі кошти на війну.

У всій цій ситуації слід усвідомити наступне: як там не було і скільки б Росія не витрачала на воєнні дії, в будь-якому разі, в України ресурсів ще менше. Саме тому нам слід уже припинити підраховувати, скільки сил залишилось в Кремля, а приділити свою увагу обороноздатності і укріплювати українську армію.

Читайте все новости по теме "Аннексия Крыма" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Новые
Старые
Лучшие
Худшие