Кримнаш після нового року

53,7 т.
Кримнаш після нового року

Кримнаш, друга доба після нового року. Ніде не афішується, але після дев'яти вечора за масквою просто припиняють ходити всі види транспорту. Економія, енергохвост, отето вот всьо.

Стоїмо півгодини. Я, якийсь хлопець та якась дівчина. Перезнайомились. Чекаємо, не втрачаємо надії. Ще півгодини - їде по шасе одна автівка. Мигає, повідомляє, що "па ценє автобуса", тобто в перекладі ціна договорна. Садимось.

Дівчина приходить в себе, поправляє зачіску та й каже:

- Взагалі-то, мене мають везти безкоштовно. Я - міністр пічаті і інастраних дєл деленер.

- Ого! - кажемо всі хором.

Видео дня

За хвилину хлопець:

- Знаєте, я тут подумав і мене теж мають везти безкоштовно. Я - сатруднік сірійської народної республіки. Ми потрапили під вогонь, я ледь дібрався, всі погіблі, і от я один на трасі. А тут ще й гроші вимагають.

- Я не хотів одразу говорити, - кажу, - але я теж тут їду безкоштовно. Я один з тридцяти п'яти росіянських дипломатів. Адміністрація Обами виставила нас у чому мать раділа. От, добравсь додому, голосую.

Воділа слухав, слухав нас та й каже:

- Слушайтє, а я вас вапще везти не должен. Я - пілот того самого самольота, який рухнув в море. Я просто не полетів тім рейсом.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...