Чи залишать українських студентів без стипендій?

3.2т

Міністерство фінансів України пропонує не виплачувати українським студентам стипендії . Відповідний лист з пропозицією скасувати з наступного року виплату стипендій вже надійшов в Міністерство освіти і науки. Єдині, хто отримуватиме стипендії – пільгові категорії (діти позбавлені батьківського піклування, наприклад). Детальніше ознайомитися з повним списком студентів, яким залишать виплати можна у відповіді Міносвіти у відповідь на інформаційний запит УП.

Нині, у літній період, коли всі студенти на канікулах, не можу стверджувати, що всі знають про цю ініціативу Мінфіна. Втім, якщо ця історія не завершиться до вересня, то студенти дізнаються і тоді можна буде говорити про відповідну реакцію суспільства.

Думаю, що цей намір Мінфіна не буде реалізований. Скоріше за все, скоро ми почуємо заяву прем'єр-міністра України або ж опублікують відповідну заяву, в якій буде зазначено недоцільність такого кроку. Гадаю, що це питання мають вирішити впродовж наступного тижня. В іншому разі, остаточне рішення буде прийняте в грудні, коли прийматимуть бюджет.

На сьогоднішній день проблем зі стипендіями в Україні немає. Середня стипендія у вищих навчальних закладах становить 830 гривень і до сьогодні проблем з її виплатами не було. Якщо й вони іноді виникали, то фіксувалися як поодинокі випадки, які ми швидко вирішували.

Читайте все новости по теме "Экономический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости