УкрРус

Чи залишать українських студентів без стипендій?

5.1т

Міністерство фінансів України пропонує не виплачувати українським студентам стипендії . Відповідний лист з пропозицією скасувати з наступного року виплату стипендій вже надійшов в Міністерство освіти і науки. Єдині, хто отримуватиме стипендії – пільгові категорії (діти позбавлені батьківського піклування, наприклад). Детальніше ознайомитися з повним списком студентів, яким залишать виплати можна у відповіді Міносвіти у відповідь на інформаційний запит УП.

Нині, у літній період, коли всі студенти на канікулах, не можу стверджувати, що всі знають про цю ініціативу Мінфіна. Втім, якщо ця історія не завершиться до вересня, то студенти дізнаються і тоді можна буде говорити про відповідну реакцію суспільства.

Думаю, що цей намір Мінфіна не буде реалізований. Скоріше за все, скоро ми почуємо заяву прем'єр-міністра України або ж опублікують відповідну заяву, в якій буде зазначено недоцільність такого кроку. Гадаю, що це питання мають вирішити впродовж наступного тижня. В іншому разі, остаточне рішення буде прийняте в грудні, коли прийматимуть бюджет.

На сьогоднішній день проблем зі стипендіями в Україні немає. Середня стипендія у вищих навчальних закладах становить 830 гривень і до сьогодні проблем з її виплатами не було. Якщо й вони іноді виникали, то фіксувалися як поодинокі випадки, які ми швидко вирішували.

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Наши блоги