МирСпорт

Права пенсіонерів обмежуватися не будуть!

7.7т

Зараз, коли триває серйозна робота над розробкою комплексної пенсійної реформи, хочу чітко зафіксувати певні позиції, щоби раз і на завжди припинити спекуляції навколо цієї теми!

Я ще раз хочу наголосити: ми – український Уряд і українська влада в цілому – будемо проводити пенсійну реформу не для МВФ, не заради МВФ, а заради підвищення рівня і якості життя наших громадян. Тому ми не підемо на жодні кроки, які не принесуть користі українцям – ні на підвищення пенсійного віку, ні на підвищення страхового стажу, ні на інші обмеження прав пенсіонерів.

Зокрема це стосується неприпустимості обмеження прав працюючих пенсіонерів.

Пенсійна реформа не передбачатиме заборони пенсіонерам продовжувати працювати. В нинішніх українських реаліях Уряд не буде вносити жодних ініціатив щодо обмеження прав працюючих пенсіонерів і не буде у працюючих пенсіонерів забирати чи то заробітну плату, чи то пенсію і ставити перед ними вибір – або пенсія, або зарплата.

В Україні налічується близько 2,5 млн працюючих пенсіонерів. Вони чесно заробили свою пенсію. І працюють не від хорошого життя, а від того, що нинішній розмір пенсії, на жаль, не дозволяє спокійно їм відпочивати. Тому ті, хто заробили собі пенсію, мають її отримувати, а якщо людина робить свій вибір і продовжує працювати – держава повинна їм таку можливість гарантувати.

Читайте все новости по теме "Экономический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Наши блоги