МирСпорт

Права пенсіонерів обмежуватися не будуть!

7.7т

Зараз, коли триває серйозна робота над розробкою комплексної пенсійної реформи, хочу чітко зафіксувати певні позиції, щоби раз і на завжди припинити спекуляції навколо цієї теми!

Я ще раз хочу наголосити: ми – український Уряд і українська влада в цілому – будемо проводити пенсійну реформу не для МВФ, не заради МВФ, а заради підвищення рівня і якості життя наших громадян. Тому ми не підемо на жодні кроки, які не принесуть користі українцям – ні на підвищення пенсійного віку, ні на підвищення страхового стажу, ні на інші обмеження прав пенсіонерів.

Зокрема це стосується неприпустимості обмеження прав працюючих пенсіонерів.

Пенсійна реформа не передбачатиме заборони пенсіонерам продовжувати працювати. В нинішніх українських реаліях Уряд не буде вносити жодних ініціатив щодо обмеження прав працюючих пенсіонерів і не буде у працюючих пенсіонерів забирати чи то заробітну плату, чи то пенсію і ставити перед ними вибір – або пенсія, або зарплата.

В Україні налічується близько 2,5 млн працюючих пенсіонерів. Вони чесно заробили свою пенсію. І працюють не від хорошого життя, а від того, що нинішній розмір пенсії, на жаль, не дозволяє спокійно їм відпочивати. Тому ті, хто заробили собі пенсію, мають її отримувати, а якщо людина робить свій вибір і продовжує працювати – держава повинна їм таку можливість гарантувати.

Читайте все новости по теме "Экономический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Новые
Старые
Лучшие
Худшие

Наши блоги