, view = metaData.view != null ? string.Join("|", metaData.view) : null})

Запрацював в тестовому режимі осучаснений сайт Київради. Новий дизайн, більш функціональний. Хоча є що доводити й доводити…

Навіть в оновленому вигляді сайт ще значно відстає від веб-ресурсів світових столиць і навіть деяких українських міст. Основною вадою старого сайту ради була надзвичайно невисока його інформативність, запізнення в подачі матеріалів, жахливо низька їх якість, що викликало недовіру до цього ресурсу.

Поки що тут ще є над чим працювати. Хоча це лише тестовий варіант, але деякі речі вже насторожують. Окремі розділи некритично запозичуються із старої версії. Розділ "З історії самоврядування міста Києва", написаний ще в часи Кучми-Омельченка, дослівно перенесений, хоча він неодноразово піддавався критиці за перекручення історії.

Ну упустили там такі "дрібниці" — не вказали, що я був Київським міським головою, забули про перші прямі вибори мера в 1994-му тощо. Подумаєш. На думку упорядників сайту їм дозволено вільно поводитися з історичними фактами, переписуючи її на свій розсуд.

У Кучми з Омельченком починався зубовний скрегіт, коли чули моє ім’я, а теперішнім, що пече? Чи працюють за ще тодішніми темниками? Крім мене, розробники сайту викреслили з історії міста й нинішній склад депутатів міської ради. За їхнім текстом, останні вибори відбулися в 2008 році.

Позитивний факт, що нарешті напередодні 20-річчя встановлення герба на фасаді мерії й підняття прапора міста канонічний герб повертається на своє законне місце. Він знову прикрашає сайт міста. Щоправда не обійшлося без ложки дьогтю.

На сторінці "Символіка міста" чомусь доступні для скачування як герб офіційний, так і герб Соломінського. З якого це дива? Опис взятий невідомо звідки — в рішенні ради від 18.04.1995 інший.

Чому б не вивісити це рішення ради та додані до нього зображення та опис, і у такий спосіб зняти всі питання?

Сподіваюся, що це лише хвороби росту, і в процесі обкатки нового сайту він і за змістом стане сучасним і гідним столичного рівня. Та й депутати Київради, тішу себе надією, не дадуть тут займатися самодіяльністю.

Читайте все новости по теме "Блог киевлянина" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги