"Лугандони" — етнографічна група хунлаків

'Лугандони' — етнографічна група хунлаків

"Лугандони" — етнографічна група хунлаків (дивись нижче), яка проживає переважно в районі українсько-русского міжетнічного порубіжжя і містить у собі риси відповідного інтелекту і безкультур’я.

Назва "лугандони" пов'язана з топонімами Луганськ та Донецьк, котрі є найбільш заселеними цією етнографічною групою містами. Місцем масового проживання лугандонів є також південні райони Луганської та центрально-східні райони Донецької областей. На ці території хунлаки почали підселятися в 19-му столітті. Тоді вони ще не сформувалися як етнографічна група. Якості етнографічної групи вони почали проявляти приблизно з початку 20-го століття і завершився цей процес на початку 21-го століття. Саме у цей час і зафіксована історичними документами назва "лугандони". Щоправда, дослідники вважають, що на первинному етапі формування етноніма він окреслював міжетнічну спільність українців, русскіх та хунлаків, що були громадянами однієї держави — СРСР. Але такий погляд суперечить самому механізмові формування етносу: етнографічною групою може бути лише групування в межах одного етносу. Неабияке значення має і те, що на ранньому етапі формування назви "лугандони" вона утверджувалась ззовні, тобто вживалась як екзоетнонім.

Видео дня

Хунлаки - історично сформована стійка сукупність людей, що має єдину мову, загальні риси й стабільні особливості культури і психології. Мешкають переважно в Росії, але зустрічаються чи не по всій планеті Земля. В Україні проживають практично у всіх населених пунктах. Мовою хунлаків є штучно створений на базі так званої церковно-слов’янської мови суржик. Загальною рисою хунлаків є культ Великого Хунла, унікально сильна віра в те, що їхніми предками є племена етрусків, бо це означає "ето ріскіє", та трактування назви міста Мілуокі в США як "мілая Ока". Серед особливостей культури варто відмітити повсюдне вживання певної лексики, яка у культурно рафінованих представників інших етносів викликає хворобу в’янення вух. Кулінарними уподобаннями хунлаків є страви "напіца" та "жарєниє єскі". Розумові здібності хунлаків ще на початку 20-го століття академік Павлов виявив надзвичайно низькими, але це не перешкоджає хунлакам з маніакальною впертістю насаджувати світу свій спосіб існування під назвою "русскій мір". Рівень психіки хунлаків є достатньо стійким незалежно від застосованих методів лікування.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...