Хмельницькі активісти та журналісти зіграли у футбол з владою – виявляється, вибори виграти легше

393

фото: автора

8:3 з таким рахунком перемогла команда активістів та журналістів міста у команди влади та депутатів Хмельницької міськради. Футбол такого формату вирішили провести у рамках святкування Дня Європи. Міський голова напівжартома, напівсерйозно сказав: «Реванш на день журналіста», себто 6 червня.

Капітаном команди влади був не міський голова, як всі передбачали, а секретар міської ради Михайло Кривак. Він розповів: «Був капітаном і дитячих, і юнацьких, і дорослих команд, а от депутатської ще не був – сьогодні вперше». Власне, і усіма організаційними моментами займався Михайло Михайлович. У грі теж не підвів – два з трьох забитих голів у ворота супротивників належать саме капітану. І ще один гол на рахунку у міського голови Олександра Симчишина.

Найвідповідальніші позиції – голкіперів, дісталися журналісту Віталію Тараненку, нагадаємо, він пропустив три м'ячі та депутату Ігорі Ялосі, у його сітку забили 8 голів. 

І переможці, і переможені залишилися задоволеними матчем. Сходяться на тому, що такі матчі потрібно проводити частіше. І сподіваються, що у місті це стане доброю традицією. Вболівальників на такий матч теж прийшло чимало, що ще раз підтверджує зацікавленість хмельничан у подібних заходах.

На відеозаписі один із 8 голів у ворота владної команди.

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Тема
Источник

Наши блоги