Нові речі замість секондхенду: на Рівненщині викрили контрабандиста

961

На Рівненщині під виглядом гуманітарки намагалися ввезти з-за кордону фірмові речі

Понад 2 мільйони гривень штрафу згідно з рішенням суду заплатить рівненський підприємець за недекларування товарів.

Про це повідомили в прес-службі головного управління Державної фіскальної служби в Рівненській області.

"Громадянином К. на територію України було ввезено 14 297 кілограмів вживаного одягу. Під час проведення митного огляду серед одягу та взуття, які були заявлені декларантом як речі бувші у вжитку, виявлено речі, схожі на нові. Серед них – 1 989 пар взуття без ознак носіння з навісними ярликами виробника і наклеєним маркуванням на підошві та 994 одиниці одягу, розфасованого в індивідуальну упаковку (пакети, коробки) з навісними ярликами та етикетками від виробників.

Подальша товарознавча експертиза підтвердила, що серед речей, бувших у вжитку, наявні взуття та одяг, які не мають жодних видимих ознак носіння.

Згідно з висновком експертизи вартість товарів становить 2 млн 391 тис. грн. Таким чином, декларант, не заявивши за встановленою формою точні та достовірні відомості про найменування, кількість і вагу товарів, вчинив порушення митних правил передбачене ст. 472 МК України", – каже виконуючий обов’язки заступника начальника Рівненської митниці ДФС – начальник управління протидії митним правопорушенням В’ячеслав Михалюк.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости