На Тячівщині презентували проект: «Вертикальний світ Занівки для молоді»

440

17 та 18 травня у сільських радах Чумалева та Дулова відбулися перші громадські збори, на яких презентували проект: «Вертикальний світ Занівки для молоді».

Тячівською районною громадською організацією «Клуб альпінізму та скелелазіння «Не межа…» було подано проект на конкурс проектів для місцевих молодіжних неурядових організацій та організацій, що працюють для молоді в рамках проекту «Дійсно разом 2.0».

Проект ініціюється Карпатською надацією Словаччина та Карпатським фондом Україна за підтримки Словацької агенції із міжнародного розвитку (SlovakAid). Серед 37 заявок з 4 областей України (Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Чернівецька)

Фонд підтримав 8 заявок, серед яких 4 місце отримав проект ГО «Не межа…» на тему: «Вертикальний світ Занівки для молоді».

Метою проекту є розширити світогляд молоді віком 15-30 років про проведення активного дозвілля шляхом залучення до створення скелелазного району в урочищі Занівка.

Завдання, які поставлено проектом:

- Залучити молодь до реалізації проекту.

- Збільшити рівень міжсекторної співпраці для успішної реалізації проекту.

- Створити скелелазний район в урочищі Занівка для залучення молоді до активного відпочинку.

- Організувати сприятливе інформаційне середовище для просування скелелазіння на території урочища серед молоді.

- Створити умови для покращення туристичної привабливості урочища шляхом популяризації скельного району серед населення.

- Популяризувати гірський туризм як один з видів активного та здорового виду відпочинку серед молоді.

Партнерами реалізації проекту є:

КП «Агенція регіонального розвитку Тячівського району», яка займається документообігом, супроводом та допомогою в реалізації даного проекту.

Чумалівська сільська рада та Дулівська сільська рада, які стали фінансовими партнерами проекту та сприяють реалізації проекту.иЗагальний бюджет проекту складає 104 900 тис.грн.

Підсумком проекту стане проведення фестивалю активного дозвілля «Занівка Екстрим».

«Вертикальний світ Занівки» має всі шанси стати ще однією туристичною «родзинкою» Тячівщини, дасть можливість популяризувати гірський туризм як вид активного та здорового способу відпочинку серед молод

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости