newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Стало відомо, кого делегує УКРОП на вибори у 23 окрузі

5,0 т.
Стало відомо, кого делегує УКРОП на вибори у 23 окрузі

В окрузі № 23 у Волинській області від партії УКРОП балотуватиметься , депутат облради, педагог, заступник голови правління Фонд «». Про це повідомляє прес-служба УКРОПу.

Партія «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» висунула кандидатів для участі у проміжних виборах до Верховної Ради України 17 липня 2016 року. Відповідне рішення було ухвалене на 8-му з’їзді УКРОПу 27 травня в Києві, участь у якому взяв 41 делегат. Висуванці партії боротимуться за мандати в усіх семи округах, де призначені вибори.

Окрым того, стало відомо, що в окрузі № 27 в Дніпропетровську балотуватиметься правозахисниця і адвокат Оксана Томчук, яка представляла інтереси Геннадія Корбана під час судових процесів над ним у 2015-2016 роках; в окрузі № 183 у Херсоні – Олександр Книга, директор, художній керівник обласного музично-драматичного театру; в окрузі № 151 в Полтавській області – Інна Авраменко, волонтер, депутат обласної ради; в окрузі № 206 в Чернігові – Ярослав Гіріч, громадський діяч, гендиректор медичної компанії «УМПК-груп»; в окрузі № 114 у Луганській області – Роман Бручко, науковець, громадський активіст, співзасновник ТОВ «Сапфір Україна»; в окрузі № 85 в Івано-Франківській області – Віктор Шевченко, підприємець, депутат обласної ради від УКРОПу.

Видео дня

Довідка:

Ірина Констанкевич (висунута кандидатом по округу № 23) народилася 1965 року в Львові, проживає в Луцьку.

Закінчила філологічний факультет КНУ імені Т. Шевченка. Доктор філологічних наук. Завідувачка кафедри украі?нськоі? літератури Волинського державного університету ім. Лесі Украі?нки (з 2013 р. Східноєвропеи?ський національний університет ім. Лесі Украі?нки).

Заступник голови правління БФ «Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом», депутат Волинської обласної ради від УКРОПу.