newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Заповнення податкової накладної в разі постачання послуг

2,8 т.
Заповнення податкової накладної в разі постачання послуг

Починаючи із 1 квітня 2016 року податкова накладна складається за новою формою, порядок заповнення якої затверджений наказом Мінфіну від 31 грудня 2015 року № 1307.

Графи 4 та 5 податкової накладної заповнюються відповідно до Класифікатора системи позначень одиниць вимірювання та обліку (КСПОВО), чинного на дату складання податкової накладної. У графі 4 зазначається умовне позначення відповідної назви одиниці вимірювання/обліку (українське), зазначеної у КСПОВО. У разі складання зведених податкових накладних, особливості заповнення яких викладені у п. 11 Порядку № 1307, у графі 4 указується «грн».

Видео дня

У разі якщо товар/послуга, що постачається, має одиницю обліку, яка відсутня у КСПОВО: - у графі 4 зазначається умовне позначення одиниці вимірювання таких товару/послуги, яке використовується для обліку та відображається в первинних документах; - у графі 5 — код відповідної одиниці вимірювання/обліку, зазначений у КСПОВО; у разі якщо в графі 4 зазначено умовне позначення одиниці виміру, яка відсутня в КСПОВО, графа 5 не заповнюється. До графи 6 вносяться дані щодо кількості (об’єму, обсягу) постачання товарів/послуг: 1) у разі складання податкової накладної на повне постачання послуги чи на суму коштів, що надійшла на поточний рахунок як попередня оплата у повному обсязі, у графі 6 податкової накладної зазначається «1». 2) у разі складання податкової накладної на часткове постачання послуги чи на суму попередньої оплати частини вартості послуги в графі 6 зазначається відповідна частка наданої чи оплаченої послуги у вигляді десяткового дробу.

Так, у разі постачання частини послуги, яка відповідає половині обсягу, вказаного у договорі у графі 6 вказується число «0,5». загрузка... -->