Хмельницька військова частина тепер з безпілотником хмельницького виробництва

388

Фото: oblrada.km.ua

Учора, 25 травня, одна з військових частин міста отримала безпілотний літальний апарат. Надав його голова обласної ради Михайло Загородний разом із волонтерами.Пристрій знадобиться бійцям під час бойових операцій для розвідувальних робіт у зоні проведення антитерористичної операції.

Купували безпілотний літальний апарат за кошти небайдужих усього світу. Волонтери благодійної організації «Хмельницький обласний фонд «Вікторія» звернулися до голови обласної ради Михайла Загородного з проханням сприяти коштами для завершального етапу комплектування обладнанням безпілотного літального апарата. Адже зібраних грошей у хмельницьких підприємців виявилося недостатньо, аби остаточно передати безпілотник у користування.

Обійшлася унікальна розвідувальна техніка у майже 100 тисяч гривень. Третину суми надав Михайло Михайлович.

«Ми всі розуміємо, що наші військові на сході держави повинні бути у всеозброєнні, аби дати відсіч ворогу. Забезпечуючи військові частини такими спеціальними пристроями наших авіамоделістів, ми сприяємо зміцненню обороноздатності нашої держави, реально допомагаємо українським військовим на сході», – сказав Михайло Загородний.

Аналогічний апарат західного виробництва коштує 15 тисяч євро, але зібраний у Хмельницькому за технічними показниками є кращим у застосуванні.

Сконструював безпілотний літальний апарат хмельничанин Сергій Ледюк. Пристрій може літати в дощ і вітер. Якщо правильно експлуатувати пристрій, то він працюватиме багато років.

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги