newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

На Театральній площі у Полтаві піднімуть Україну

2,0 т.
На Театральній площі у Полтаві піднімуть Україну

Фото – dn.depo.ua

21 травня на Театральній площі у Полтаві відбудеться незвичайна акція, яка покликана допомогти у мирному житті учасникам АТО та їхнім родинам. 10 атлетів-військовослужбовців пронесуть 25 метрів 3-тонний макет України, і таким чином встановлять новий рекорд України у цьому виді силових змагань. Про це повідомили у прес-службі Полтавської обласної ради.

Сам захід складатиметься з двох частин: після вправ атлетів, учасникам бойових дій Полтавщини урочисто вручать спеціальні соціальні картки.

Видео дня

– Цей новітній крок у питанні соціального забезпечення наших атовців, розроблений активістами ВО «Всеукраїнське Об’єднання учасників АТО «УКРАЇНЦІ – РАЗОМ!». Через таку картку усі бажаючі підприємці і бізнесмени без особливих зусиль зможуть надавати допомогу нашим захисникам через знижку у магазинах, торговельних мережах. І надалі ми будемо сприяти розширенню кола учасників цієї програми, – поділився планами проекту голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.

– 25 метрів для атлетичної акції – дистанція не випадкова, – продовжують розповідати про захід його організатори. – Цього року нашій державі 25 років. І ми хочемо показати, що Україна – неподільна, єдина наша держава. І лише спільними зусиллями, разом, ми зможемо її захистити і зберегти. Я впевнений – у нас все вийде, – розповідає Денис Дубровський, заступник командира частини А0136 ЗСУ.

У макеті України, який нестимуть атлети, і Луганська область, і Донецька область, і Крим – неподільна територія України.

Нагадаємо, що 21 травня на Театральній площі також відбудеться фестиваль «Гастрономічна привабливість Полтавщини».