Мітинг під ГПУ: сім’я загиблого солдата-добровольця вимагає провести повторну експертизу

3.4т

Під будівлею Генеральної прокуратури України пройшов мітинг родичів солдата-добровольця Назара Баценка, якого 16 травня знайшли повішеним у військовій частині Володимира-Волинського.

Повідомляється, що вони вимагали провести повторну незалежну експертизу. На даний момент тіло солдата ще знаходиться в морзі.

За словами батька Назара Юрія Баценка, тіло його сина вже 17 днів перебуває в морзі. Він вимагає провести повторну незалежну експертизу в присутності родичів, щоб перевірити інформацію, озвучену слідством.

"Ми свідки того, як слідчий брехав. Спочатку нам сказали, що розтин робити не можна, потім, що він зроблений. Батьки мають право на огляд тіла сина. Я подав заяву ім’я Юрія Луценка. Я хочу, щоб він вплинув на ситуацію",- каже Юрій Баценко.

Брат Назара Роман зазначає, що за ці дні сім’ї неодноразово відмовляли в повторній експертизі. Говорили, що це недоцільно. За словами Романа, вони подавали клопотання, щоб слідство взяло відео з камер спостереження. Крім того розслідувати таку справу, вважає сім’я Назара Баценка, повинна військова прокуратура.

"Я хотів бути присутнім при розтині, але нам відмовили з морально-етичних міркувань. Я лікар-ветеринар, маю якесь про це уявлення, я був готовий. Потім нас поставили перед фактом, що розтин завершено, пустили буквально на дві хвилини. Я не побачив ніяких змін кольору обличчя Назара, а при повішенні колір повинен бути синюшний. Можливо, він був підвішений вже мертвим",- каже брат Роман.

Він підкреслює, що у Назара були досить хороші плани на майбутнє, тому сім’я не може повірити у версію самогубства.

Нагадаємо, Назара Баценка, солдата-добровольця, знайшли повішеним у місті Володимирі-Волинському, в одному з приміщень місцевої військової частини. При цьому , що у нього були конфлікти з командуванням підрозділу.

Через кілька днів по ситуації з Назаром Баценком було відкрито кримінальну справу за статтею КК України №120, частина перша – "Доведення до самогубства"

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости