Лабунська каже, що новий рік зустрінуть без скандального керівника Бердичівського медколеджу

409

Лабунська каже, що новий рік зустрінуть без скандального керівника Бердичівського медколеджу

26.05.2016

Голова Житомирської облради Анжеліка Лабунська під час прес-конференції 26 травня прозвітувала про 6 місяців своєї роботи на цій посаді.

На запитання, коли буде звільнений скандальний керівник Бердичівського медичного коледжу Володимир Клименюк,вона зауважила, що у 2014 році депутати облради продовжили йому контаракт на роботу терміном на 5 років, але ні в кого тоді не виникло жодних зауважень чи питань.

Нині громадськість постійно вимагає в обласної влади звільнити Клименюка. Наразі, говорить Лабунська, триває пошук законних та офіційних підстав для його звільнення.

Зокрема, нещодавно оприлюднили інформацію про те, що у медколеджі було виявлено зловживань на 685, 5 тис грн. Усі ці матеріали буди передані правоохоронним органам і очікується реакція з їх сторони на ці дії.

Лабунська зауважила, що важко вимагати щось від керівника, який або у відпустці, або на лікарняному, які ще треба перевіряти. Нещодавно Клименюк просив підписати заяву, аби протягмо трьох місяців писати докторську. Голова облради йому відмовила і він звернувся в прокуратуру через порушення трудових прав.

По ситуації навколо Клименюка працює спеціальна комісія, але звільнять його лише на законних підставах, аби не оскаржував рішення в суді та не поновився на посаді.

«Думаю, що новий рік ми вже зустрінемо без Клименюка. Хотілося б вже й перше вересня, але може знов у нього будуть лікарняні. Він буде звільнений. Але у законний спосіб», - резюмувала Лабунська.Юлія ДЕМУСЬ

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги