newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

На Чуднівщині відбувся турнір на кубок пам’яті воїна-інтернаціоналіста Миколи Бричника. ВІДЕО

1,5 т.
На Чуднівщині відбувся турнір на кубок пам’яті воїна-інтернаціоналіста Миколи Бричника. ВІДЕО
На Чуднівщині відбувся турнір на кубок пам’яті воїна-інтернаціоналіста Миколи Бричника. ВІДЕО

23.05.2016

У селі Будичани, Чуднівського району, відбувся традиційний турнір з міні футболу на кубок пам’яті воїна-афганця Миколи Бричника. Метою змагання є як вшанування пам’яті усіх загиблих воїнів-інтернаціоналістів, так і спортивно-патріотичне виховання підростаючого покоління.

Віталій Бричник, рідний брат Миколи Бричника: « Цей турнір традиційний. Ми його проводимо вже більше 20 разів. Мета турніру – це вшанування пам’яті усіх загиблих воїнів-афганців. Також, це велике військово-патріотичне виховання нашого підростаючого покоління, щоб вони любили свою батьківщину та захищали її».

Видео дня

Захищаючи своїх побратимів ціною власного життя – саме так помер Микола Бричник.

Віталій Бричник, рідний брат Миколи Бричника: « 3-4 серпня їх рота, 90 чоловік, вели бойові дії проти 200 душманів. Так трапилося, що Микола був спочатку поранений у ногу, командир роти також був поранений, і Микола взяв командування на себе. 2 доби вони були у пастці, у так званому «котлі». Мужньо хлопці виконували свої бойові завдання, але, на жаль, 4 серпня, Микола був ще раз поранений, і у вечері помер».

Одним із запрошених гостей турніру став голова ГО «Справедливість Розвиток» Руслан Годований. «У сучасних реаліях України, такі заходи надзвичайно актуальні та необхідні, адже вони нагадують про тих, хто поклав своє життя на війні більше 20 років тому, і тих, хто і на сьогодні захищає нашу країну на Сході», - переконаний Руслан Годований.

Руслан Годований, голова ГО «Справедливість Розвиток»: «Цей турнір – це яскраве нагадування сучасній Україні як амбіції окремих лідерів можуть нищити долі країн, людей і окремих сімей. Я думаю, що для молодого покоління, яке займається спортом, грає у футбол під мирним небом – це нагадування того, що поганий мир, кращий доброї війни. Тому, я думаю, що цей турнір буде як в пам'ять про мир, і тих воїнів, які були в Афганістані, так і про тих, хто сьогодні, на жаль, в АТО».

Цьогоріч, участь у змаганні взяли 8 команд Чуднівського району. Переможцями ж турніру стала команда Чуднівської ДЮСШ, яка й отримала перехідний кубок імені Миколи Бричника. Також, команди були нагороджені медалями, м’ячами та грошовими винагородами.

Прес-служба Руслана Годованого