newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Дизайнерський проект: у Житомирі побудують дві вбиральні, по мільйону кожна

4,8 т.
Дизайнерський проект: у Житомирі побудують дві вбиральні, по мільйону кожна

У Житомирі планують побудувати громадські туалети в Гідропарку, а також у парку культури та відпочинку. Для придбання вбиралень передбачено 1 мільйон гривень, ще 1 мільйон гривень витратять на підведення комунікацій до туалету, який будуватимуть у Гідропарку. Роботи з підведення комунікацій вже розпочаті.

Видео дня

Як повідомляє "Житомир.today", про це йдеться у Програмі розвитку культури міста Житомира. Директор КП "Парк" Володимир Шуст повідомив, що робота над підведенням комунікацій в Гідропарку вже добігає завершення.

"На найближу сесію будуть виноситись зміни до програми. Буде не придбання вбиралень, а будівництво у парку та Гідропарку. Зараз першочерговим завданням є Гідропарк, там уже ведуться роботи по підведенню комунікацій. Вони на завершальному етапі. Воду вже підвели тепер каналізацію роблять", -розповів директор КП "Парк" Володимир Шуст.

Відповідно до документів, які є в розпорядженні редакції, роботи з підведення комунікацій у Гідропарку проводить ПП "Справжня імперія вікон" засновник Кратюк Віталій Олегович. 25 травня фірма отримала попередню оплату за проведення робіт у Гідропарку в розмірі 263 тис. 106 грн. 73 коп.

Також відомо, що у Гідропарку будуть встановлювати туалет за проектом, що переміг у Всеукраїнському конкурсі концепцій дизайну громадського туалету "STREET GEBERIT". Компанія "GEBERIT", за словами координатора проекту безкоштовно надасть сантехніку для вбиральні, а будівництвом буде займатися місто.