Ведучий корпоративів з Коростишева Павло Палійчук отримав ІІІ місце на "Голосі країни-6"

540

Ведучий корпоративів з Коростишева Павло Палійчук отримав ІІІ місце на "Голосі країни-6"

30.05.2016

У фіналі пісенного конкурсу "Голос країни-6" четверо найкращих вокалісті в прямому ефірі 29 травня змагалися за перемогу в конкурсі.

Ніжна Інна Іщенко, талановита Віталіна Мусієнко, харизматичний Владислав Каращук і артистичний Павло Палійчук виконали улюблені композиції українців і дуетом заспівали зі своїми зірковими наставниками.

Спеціальним гостем грандіозного суперфіналу 2016-го року проекту стала переможниця "Євробачення-2016" українська співачка Джамала.

Фінал складався із трьох раундів – сольної пісні, дуету з тренером і другого сольного виступу. Після кожного раунду вибував фіналіст, який набрав найменшу кількість голосів, а результати інших - обнулялися.

У прямому ефірі Павло Палійчук із міста Коростишів Житомирської області виконав пісню "Соколята". Святослав Вакарчук прокоментував, що учень виріс і переріс свого тренера Потапа.

Дует Павла Палійчука та Потапа у другому раунді подарував глядачам і зірковим тренерам харизматичне виконання пісні гурту Mozgi – "За любовь".

За результатами голосування після другого туру найбільше голосів набрала Віталіна Мусієнко. Павло Палійчук, на жаль, за крок до мрії покинув шоу. На другому місці - Інна Іщенко.

За результатами голосування переможцем "Голосу країни-6", платинового сезону 2016-го року, стала Віталіна Мусієнко.

Павло Палійчук на сліпих прослуховуваннях від 13.03.2016 заспівав "Feeling Good" Michael Buble – і розвернув крісла всіх чотирьох тренерів! Рухатися до перемоги вирішив пліч-о-пліч з Потапом.

33-річний Павло Палійчук – ведучий корпоративів із міста Коростишева, який мріє вийти на велику сцену. Був уже двічі одружений, проте стосунки закінчились через те , що він не досягав успіху та впадав у депресію. Коли Павло вчився в університеті, у нього народився син, якого треба було годувати і він став працювати на корпоративах.

Щоб стати артистом і просунутись на шляху до мети, хлопець вирушив на Голос країни 6. Адже вірить: коли він стане популярним співаком, зможе побудувати й родину.

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости