У велодень понад 800 велосипедистів заявлять: Хмельницькому потрібна велоінфраструктура

467

фото: автора

Організатори цьогорічного велодня повідомили, що очікують на близько 800 учасників велопробігу. Тим самим велосипедисти хочуть заявити що їх багато і вони потребують вело інфраструктури.Вперше у місті велодень був проведений у 2008 році, тоді зібралося 18 ентузіастів. А вже з 2013 року цей захід набув більшого охоплення, його стали влаштовувати як невеличке свято зі сценою, музикою, розіграшами, конкурсами. Таке ж дійство планується і цієї неділі – 29 травня.

Головний меседж, який хочуть донести організатори та учасники велопробігу це те, що у Хмельницькому є чимало велосипедистів і місто потребує велоінфраструктури.

Велоактивіст Сергій Толстіхін сказав: «Своєю участю у вело параді ми хочемо донести думку, що ми є, що нас багато і що ми заслуговуємо на те, щоби вело інфраструктура була створена».

Окрім велопробігу, який запланований на 12 годину від кінотеатру ім. Т. Шевченка, о 13 годині, тобто на фініші велопробігу, буде свято у парку ім. М. Чекмана. Заплановано чимало конкурсів для дітей різного віку. «Родзинкою» свята має стати змагання для молодих мам. Їм потрібно буде подолати дистанцію з перешкодами наввипередки з дитячими візочками.  

Петрович Сергій, координатор велодня у Хмельницькому розповів: «Минулого року на велопробіг зібралося більше 500 людей. Цього року на відкритті сезону вже було 300, тому ми очікуємо на більше, ніж 800 осіб».

Також очікують, що у велопробігу візьме участь міський голова та його заступники, очільники управлінь. 

Організатори запевняють, що усе має пройти безпечно. Маршрут проклали не складний, він сягає близько 10 кілометрів. Їхати збираються теж у помірному темпі. Крім того велоколону буде супроводжувати «швидка», поліція, волонтери. Тому у цьому параді зможуть взяти участь навіть діти, однак лише з батьками.

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости