, view = metaData.view != null ? string.Join("|", metaData.view) : null})

У Рівненському ПДМі - випускний

363

style="padding-top:20px; border-color:#fff;">

Майже сотня випускникив покидають Палац.

Випускний вечір, що пройшов у Палаці дітей та молоді, став гарним спогадом для батьків та дітей про роки навчання в ПДМі.

97 юнаків та дівчат ще вчора були учнями профільних шкіл і спеціалізованих центрів Палацу, а сьогодні вони випускники, попереду у яких доросле життя. Майже всі вони були відзначені грамотами за активну та творчу діяльність в рідному Палаці, за індивідуальні перемоги в Міжнародних та Всеукраїнських змаганнях. Подяки отримали випускники, які проявили себе у створенні та реалізації різних проектів Палацу та за концертну діяльність. Вперше найактивнішим випускникам ПДМу вручили грошові винагороди.

Преміювали випускника профільної школи народного танцю Дениса Лозинського. Хлопець не просто впродовж навчання у школі брав участь практично в усіх концертах, а й створив відеотеку школи народного танцю, зробив мультимедійний супровід концертної діяльності ансамблю «Дружба».

Грошову винагороду отримав і випускник музичної студії Валентин Свиденюк. Його заслуга полягає в тому, що юний музикант протягом п’яти останніх років не просто брав участь у всіх заходах Палацу, а участь у складі дорослого камерного оркестру. Також за плечима хлопця перемоги в обласних та всеукраїнських конкурсах. Утім усі заслуги випускників, це і величезна робота усього педагогічного складу колективу. Вони не просто давали профільні знання дітям, а будували фундамент для впевненого їх вступу у доросле життя.

Традиційного випускний у ПДМі пройшов з концертом вихованців Палацу, родзинкою якого став виступ батьків учнів школи естрадного мистецтва з авторською піснею про Рівне.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги