Прикордонники Хмельниччини відзначають професійне свято

579

Фото з сайту НАДПСУ ім. Б. Хмельницького

Щорічно 28 травня відзначають День прикордонника.

В Національній академії Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького також відбулися урочисті заходи з нагоди цього свята, повідомляють у прес-службі  вузу.

Колег привітав ректор Національної академії полковник Олег Шинкарук.

«Від командування академії і від себе особисто вітаю всіх військовослужбовців, працівників, ветеранів прикордонників та членів їх сімей з професійним святом Днем прикордонника.

В усі часи професія прикордонника об’єднувала у своїх лавах обраних, а отже кращих представників нашого народу. У цей день ми вшановуємо багаторічні традиції героїзму і мужності,  самовідданості і наполегливості повсякденної праці багатьох поколінь вартових кордону», - відмітив полковник.

Під час урочистостей було доведено накази Голови Державної прикордонної служби України генерал-полковника Віктора Назаренка та ректора Національної академії про заохочення персоналу. Урочисті заходи завершились святковим концертом.

Також, сьогодні прикордонники з нагоди свого професійного свята, візьмуть участь у соціальному профорієнтаційному інтерактивному дитячому проекті «Місто професій», яке пройде у парку ім. Т. Шевченка.

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги