newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Волинь. Проведено змагання на кращого «комп’ютерщика»

408
Волинь. Проведено змагання  на кращого «комп’ютерщика»

Днями працівники Волинського училища професійної підготовки працівників міліції УМВС України в області провели чергові заходи для своїх підшефних вихованців. Цього тижня на дітлахів чекало змагання з визначення найкращого на вміння користування комп’ютерними програмами.

Видео дня

Як відомо, працівники та курсанти училища у шефстві мають три навчальні заклади – Озерська та Сокиричівська загальноосвітні школи і дитячий будинок «Сонечко». Правоохоронці систематично навідуються до дітлахів, проводять різного роду конкурси та змагання, пригощають солодощами і дарують цінні подарунки.

Цього тижня змагання на кращого «комп’ютерщика» проводилось між учнями підшефних шкіл. Після напруженої комп’ютерно-програмної боротьби переможця було визначено. Першість здобули сокиричівські школярі.

Усіх учасників конкурсу за сприяння Волинської обласної профспілкової організації атестованих працівників ОВС України під керівництвом Володимира Буравського нагородили цінними подарунками та пригостили солодощами, повідомляють Відомості.