УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Сумщина отримала "імпульс від Президента"

540
Сумщина отримала 'імпульс від Президента'

Візит Глави держави до Сумщини і місцеві посадовці, і експерти оцінюють як початок нової сторінки в розвитку регіону.

Видео дня

Зокрема, під час відповідного брифінгу губернатор Сумщини Юрій Чмирь заявив, що нещодавня робоча поїздка Президента України Віктора Януковича до Сумської області задала новий імпульс для розвитку території.

За словами Юрія Чмиря, Президент відвідав Сумщину, аби ознайомитися з ходом реалізації ініційованих ним реформ та виконання основних положень Програми "Україна для людей".

"Сумщина продемонструвала Главі держави свій потенціал. На конкретних прикладах ми довели, що область вийшла на новий рівень розвитку. Втілюючи реформи Президента в усіх галузях економіки та господарювання, ми маємо результати, які підтверджують правильність обраного нами курсу", – зазначив Юрій Чмирь.

Віктор Янукович побував у Сумському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою "Кадетський корпус" ім. І.Г.Харитоненка, де вручив Прапор навчального закладу кадетам.

Керівник області розповів, що Президент був вражений реконструйованим театром для дітей та юнацтва, високо оцінив темпи та якість робіт на об’єкті.

Глава держави також взяв участь у церемонії запуску випробувального комплексу для насосного обладнання ПАТ "Сумський завод насосного та енергетичного машинобудування "Насосенергомаш", відкритті новозбудованого цеху виробництва печива та бісквітів Тростянецької шоколадної фабрики ПАТ "Крафт Фудз Україна".

"Сьогодні вся владна вертикаль демонструє єдність в питаннях подальшого реформування держави, усіх сфер життєдіяльності суспільства. Влада розуміє необхідність таких реформ, відчуває всю відповідальність за їх проведення і робить все, аби життя людей покращилося. Заручившись підтримкою Президента, ми рухаємося шляхом розбудови нової конкурентоспроможної Сумщини, нової заможної України", – підсумував Юрій Чмирь.

Водночас, сумський експерт, директор Центру досліджень місцевого розвитку Роман Петренко у своєму коментарі зауважив, що під час перебування на Сумщині Віктор Янукович побачив приклади того, як насправді програми реформ перетворюються на реальні соціальні об’єкти, робочі місця та бізнес-проекти.

"Приїзд до Сумського Кадетського корпусу і безпосереднє спілкування з юними військовими ліцеїстами і батьками найкраще показали Главі держави, чому його Указ про відродження цього славетного закладу зустрів таку підтримку і вдячність з боку сумської громади, – говорить експерт. – Президент побачив сотні юнаків, для яких його рішення відкрило шлях у гідне майбутнє. Таким же живим прикладом здійснення реформ став відбудований обласний Театр юного глядача. Тобто в нашому регіоні Президент міг побачити реальне втілення в життя своєї програми, і, що дуже важливо, поспілкуватися з простими людьми, для яких, власне, і здійснюються реформи".

Показово, на думку експерта, що саме на Сумщині Віктор Янукович підтвердив курс на захист вітчизняного товаровиробника. "Відомо, що Президент серйозно ставить перед органами влади завдання створити гідні умови для розвитку промисловості, ведення бізнесу, залучення інвестицій, - зазначає Роман Петренко. – Виконуючи це завдання, Юрій Чмирь на Сумщині запровадив механізм єдиного інвестиційного вікна і зняття бюрократичних обмежень для підприємців. В результаті, в Тростянці Глава держави міг побачити, як на місці минулорічного пустиря сьогодні відкривається потужна виробнича лінія всесвітньо відомої кондитерської компанії "Крафт Фудз". А це – 40 мільйонів доларів інвестицій та 450 нових робочих місць. Напевно, саме завдяки таким прикладам Президент на Сумщині наголосив, що ефективна співпраця держави з вітчизняним товаровиробником є, без перебільшення, захистом національних інтересів України".