newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Рівне. Одна гривня за гуртожиток

387
Рівне. Одна гривня за гуртожиток

Одноповерховий гуртожиток на вулиці Драгоманова, 21-В у Рівном, вартістю одна гривня і шість копійок виявили ревізори КРУ в Рівненській області під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності державного підприємства "Проектно-вишукувальний інститут "Рівнедіпроводгосп". Гуртожиток обліковувався на балансі інституту.

Видео дня

Порушуючи вимоги відповідної постанови Кабінету міністрів, бухгалтерія упродовж 16 попередніх років (1995 – 2010 роки) не проводила індексації вартості гуртожитку. Проведена під час ревізії індексація гуртожитку, збільшили його балансову вартість на 560 тис. гривень.

Ревізори виявили і ряд інших порушень. Зокрема, без застосування тендерних процедур у вересні 2008 року державне підприємство придбало автомобіль УАЗ 63-337 "Limited" вартістю 112,9 тис. гривень. Також інститут не проводив претензійно – позовну роботу зі стягнення з боржників заборгованості, що призвело до прострочення термінів позовної давності. Внаслідок чого підприємство отримало збитків майже на 54 тис. гривень.

Порушуючи норми законодавства без погодження з Державним комітетом України по водному господарству, у ревізійному періоді інститут передав Рівненському облводгоспу частину адміністративного приміщення площею 12,3 кв метри вартістю 29,9 тис. гривень.

Загалом, планова ревізія КРУ в Рівненській області виявила у фінансово-господарській діяльності ДП «Проектно-вишукувальний інститут «Рівнедіпроводгосп» порушень майже на 757 тис. гривень.

Про результати контрольного заходу проінформували прокуратуру. На чотирьох працівників інституту складено протоколи про адміністративне правопорушення.