newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Львів. Забагато балачок, панове депутати!

372
Львів. Забагато балачок, панове депутати!

Рівномірно розподіляти час на депутатські запити та виступи між представниками усіх фракцій пропонують регіонали Львівської обласної ради. Це дасть можливість політичним силам бути рівними у правах, - переконаний голова Львівської міської організації Партії регіонів, депутат обласної ради Олег Баран.

Видео дня

Наразі, каже Олег Баран, право на виступ із сесійної трибуни мають лише представники певних політичних сил. Прикладом цього є останнє пленарне засідання сесії Львівської облради.

За словами депутата-регіонала, усі охочі депутати від фракції ВО «Свобода» мали можливість зачитати свої запити та звернення, однак виступи затяглися у часі, вичерпавши регламент. Відтак, голова обласної ради Олег Панькевич запропонував, аби надалі слово брали лише по одному представнику від кожної фракції. Натомість решту запитів голова ЛОР прочитав «одним пакетом».

«Еталон демократії в тому, що кожен має право на висловлювання своєї думки. А коли на сесії ми бачимо, що мікрофон і слово має тільки «Свобода», виникають запитання. Треба змінити таку тенденцію. Тому на наступній сесії ми звернемося до інших фракцій з пропозицією внести зміни в регламент щодо забезпечення усіх депутатів обласної ради рівними можливостями для виступів», - наголосив Олег Баран.