Визначені найкращі юні ІТ-таланти України

2,4 т.
Визначені найкращі юні ІТ-таланти України

У Києві пройшов четвертий фінал всеукраїнського конкурсу з ІТ-проектів та кіберспорту серед молоді до 18 років - “iTalent”. Фінал зібрав 90 самих талановитих юних ІТ-розробників та кіберспортсменів України, які пройшли відбір із майже 2000 учасників. Фінал конкурсу пройшов одразу на трьох сучасних локаціях у самому серці Києва.

Видео дня

Партнерами конкурсу виступили: національна мережа “Цитрус”, компанія MacPaw, компанія Grammarly, компанія INSART, Чайний дім Heritage, Національна волонтерська мережа клубів кодування для дітей Code Club Ukraine, Интернет магазин для геймерів “Zona51” та ультрасучасний клуб для геймерів ASUS CyberZone.

Конкурс проходить за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Усі роботи, що пройшли до фіналу, не дивлячись на вік конкурсантів, задали надзвичайно високу професійну планку. Проте дві роботи просто вразили ІТ-експертів, що оцінювали розробки:

Азарченков Сергій, 16 років, отримав iPad від магазину “Цитрус” за свою 3D модель “Sci-Fi Door”. Це повністю функціонуючий ігровий asset, в якому враховано величезний список технічних нюансів, що важливі в ігровій індустрії. Всі форми гармонійні та естетичні. Asset відмінно витриманий в стилі Sci-Fi, якому підпорядковані всі елементи роботи. Навіть професійним художникам це не завжди вдається. Автору це вдалося на 100%. Все опрацьовано до дрібниць.

Бородій Дмитро, 15 років, отримав ноутбук від магазину “Цитрус” за розробку власного браузеру “WinSoft Gloria”. Браузер повністю функціональний і коректно працює із JS та HTML5. В режимі реального часу сканує сайти на наявність вірусів. В середині браузера існує магазин додатків для розробки яких створено окремий SDK. Ознайомитись із розробкою та завантажити браузер можна у Microsoft Store.

Перед Новим роком у більшості дітей лише один святий Миколай. Проте ІТ та бізнес спільнота зробила так, щоб талановиті діти відчули турботу та повагу до їх праці, тому у ІТ-талантів їх було аж п’ять!

Національна мережа “Цитрус” нагородила всіх учасників за їх працю цілою купою призів, на горі якої красувалися (ipad & notebook) і надав сучасну освітню платформу ЦеХаб для демонстрації їх талантів!

Компанія MacPaw своєю підтримкою дозволила цьому сезону “iTalent” стати найяскравішим із усіх попередніх.

Компанія Grammarly надала супер сучасну локацію для проведення конкурсу і пригощала усіх бажаючих смачною кавою у цю холодну пору року.

Компанія INSART надала менторську підтримку усім бажаючим юним талантам та допомогла в організації конкурсу.

Интернет магазин для геймерів “Zona51” забезпечив сучасними ігровими девайсами переможців кіберспортивних дисциплін.

Всього конкурс пройшов у 16 номінаціях: Front-end, web-application, сайт на CMS, створення комп’ютерних ігор, програмна розробка, 2D і 3D графіка, 2D і 3D анімація, цифрове фото і відеомонтаж, апаратна розробка, розробка у SCRATCH, CS:GO, Dota 2, Hearthstone.

Організаторами конкурсу виступили МГО “Київський Інтелект Клуб”, Український державний центр позашкільної освіти та ГО “ВСІ”.

Детальніше про конкурс: www.italent.org.ua