УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Вадим Денисенко
Вадим Денисенко
Народний депутат України

Блог | Вот и приоткрылся занавес, о чем же Путин говорил с саудитами и в Эмиратах

Вот и приоткрылся занавес, о чем же Путин говорил с саудитами и в Эмиратах

Россия пообещала открыть больше данных о производстве, переработке и экспорте нефти, пишет Reuters.

Далее текст на языке оригинала

А все це відбулося на фоні рекордного зростання доходів російського бюджету від нафти протягом серпня-жовтня (інформації за листопад ще нема).

Простіше кажучи, на Близькому Сході не впевнені, що Росія чесно веде гру з ОПЕК+ по скороченню видобутку. Візит Путіна - це не переможний візит, а візит-пояснення. Судячи з усього, зустріч стала можливою лише після того, як Путін погодився на розкриття інформації. 

З іншої сторони, цей візит - це візит-попередження. Араби, у властивій їм манері, пояснюють, що нас (арабів) не потрібно обманювати. А кортежі і ділянки під церкви - це антураж.

Як результат, сторони, судячи з усього домовилися про те, що одні покажуть всі данні, а інші зробили вигляд, що нічого не відбулося (хоча варто, як мінімум, звернути увагу на те, що Росія потіснила саудитів з першого місця по поставці нафти в Китай, наприклад).

Що нам із цього? Поки ніби нічого. Але в перспективі, зважаючи на бажання саудитів (хоч і зіпсоване нашою надто різкою позицією по Ізраїлю) стати посередниками в конфлікті з РФ ця історія може стати для нас дуже важливою. Адже, за обіцянками, піде неминуча брехня Росії і її маніпуляція зі статистикою стане нам у пригоді. Просто до цього треба готуватися і розуміти: брехня відкриється приблизно протягом наступних півроку. Тому близькосхідний вектор стає одним з найважливіших для нас. Головне бути готовим до великої гри. А не стояти осторонь.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...