newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
Орест Сохар
Орест Сохар
Шеф-редактор Obozrevatel

Блог | Time – это отражение коллективного мышления политбомонда США. Его следует знать

Time – это отражение коллективного мышления политбомонда США. Его следует знать

Коллективное мышление – это сформулированное группой лиц общепринятое мнение по какому-либо вопросу. Оно часто может не основываться на реальных выводах и конфликтовать с логикой событий. Группа вынуждена находиться в зоне этого коллективного мышления, чтобы уменьшить пропасть разногласия.

Далее текст на языке оригинала.

"Якщо група втягується в такі стратегії ухвалення рішень, пошуки консенсусу стають настільки важливими, що члени групи відмовляються добровільно від будь-яких сумнівів і можливостей подивитись на завдання новим оригінальним поглядом. Фактично групове мислення – це наслідок таких відносин в команді однодумців, коли найбільше цінується спокій і злагода всередині цієї групи, зокрема, з метою заспокоєння лідера.

Щоб "тепла ванна" для лідера справді була теплою, його оточенню треба максимально узгоджувати свої дії, викорінювати критику, витісняти іншу думку. В результаті, в колективі іде пошук не ефективних ідей, а тих, які не будуть викликати суперечок і дискусій всередині, а отже не будуть засмучувати лідера", – пише українська Wiki.

Сьогодні Time устами Самсона Шустера розповідає, що верховний головнокомандувач України – невиправний оптиміст, і ніхто начебто не може йому розповісти, що ситуація з війною трагічна.

Time – это отражение коллективного мышления политбомонда США. Его следует знать

Менш як рік тому, коли Білий Дім готував Україну до контрнаступу, збирав по світу бронетехніку, танки, літаки, — тоді Саймон Шустер писав про верховного головнокомандувача України як лідера вільного світу та політика року.

А до війни, нагадують мені колеги, Саймон писав пасквілі про "Азов" та шукав нацистів в Україні.

Стаття в Time написана для підживлення впевненості т.зв. колективного мислення США, але нам важлива для розуміння нових настроїв в американській політиці. TIME пише не тільки, і не стільки про верховного головнокомандувача України, стільки — про всіх нас, просто закладаються різні меседжі, – для влади, і для громадян.