Путин пытается поставить на место Пригожина

1 минута
21,9 т.
Путин пытается поставить на место Пригожина

Генерал поразки Олександр Лапін призначений начальником генштабу сухопутних військ мордору. Це смачний плювок в обличчя Прігожина і Кадирова, які занадто багато перетягнули на себе ковдри, але не принесли обіцяного результату.

Видео дня

 Путін прагне збалансувати силові клани, адже під "Вагнер" почала відверто "лягати" частина оточення фюрера.

 Лапін у мордорі прославився лише як символ поразок рашистів на Чернігівщині, Сумщині, та Харківщині, коли він командував угрупуванням військ "Центр". Тоді Путін присвоїв генералу "героя РФ". Це і зрозуміло, адже Лапін добросовісний (у розуміння фюрера) вояка, він готовий вбивати навіть своїх заради досягнення потрібних результатів верховному бункер-командувачу.

 Прігожин і Кадиров скористалися втечею росіян на Харківщині й "повісили" на Лапіна і Лиман, й Ізюм, зробивши Суровікіна керівником всієї війни.

 Тепер фюрер повертає Лапіна в обойму на високу посаду, і той матиме важелі впливу на "Вагнер". Наприклад, може притримати артилерію у вирішальний момент, або не дати бронетехніку на підтримку найманцям. У розпал бою важко буде розібратися, хто в чому винен.

 Кремль пригальмував Кадирова ще десь на початку грудня. Тепер, схоже, настала черга і кухаря Путіна. Це означає, що безліміт ресурсів на Бахмут незабаром може бути закритий.

Спостерігаємо. Тим часом - підписуйтеся на "Орестократію (https://t.me/orestokratiia)"

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...