УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Ющенко отримав у США нагороду

261
Ющенко отримав у США нагороду

Президент України (2005-2010) Віктор Ющенко отримав від інституту політики Доула нагороду Dole Leadership Prize, яка щорічно присуджується особі або групі, чиє служіння державі надихає інших. Про це повідомили у прес-службі "Нашої України". Зокрема, лауреатами Dole Leadership Prize були Джордж Буш, Лех Валенса та Джон Льюїс.

Видео дня

"Для нас велика честь дати премію Dole Leadership Prize людині, яка є великою культурною і революційною постаттю, – сказав Білл Лейсі, директор Інституту Доула. – Ющенко і Помаранчева революція запалили вогонь для народу України, і його перемога була орієнтиром для всіх посткомуністичних країн Східної Європи".

Довідка: Інститут політики Доула був заснований колишнім сенатором США від штату Канзас і кандидатом у президенти Бобом Доулом. Інститут був створений як позапартійний форум, присвячений державній службі, навчанні лідерству, а також пропагуванню ідеї, що політика – почесна професія. Інститут присуджує премію Dole Leadership Prize у вересні кожного року. Разом із нагородою лауреату присуджується грошова премія у розмірі 25000 дол. Dole Leadership Prize – 2011 є частиною програми Інституту Доула "Падіння Радянського Союзу: 20 років потому".