newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Януковича переплутали з лідером лівійських бунтівників

225
Януковича переплутали з лідером лівійських бунтівників

Громадянку України, яка є завідувачкою гінекологічним відділенням лікарні міста Сабрата (Лівія), побили через портрет Президента Віктора Януковича.

Видео дня

Портрет українського Президента вона повісила на стіні в своєму кабінеті. Це фото побачили прихильники лівійського лідера Муаммара Каддафі. Не розібравшись, вони вирішили, що на портреті зображений один із лідерів лівійських бунтівників. Недовго думаючи, вони сильно побили лікаря і порвали знімок. Пояснити їм, що на фото зображений Президент України, змогли лише поліцейські, які прибули на місце події. Повідомляється, що українка вже пішла на поправку і почуває себе нормально.

За інформацією ЗМІ, в Лівії перебуває близько 800 українців, проте багатьом з них, в першу чергу тим, хто працює в госпіталях на підконтрольній Каддафі території, у зв'язку з військовим конфліктом у країні підвищили зарплату, і тому вони не наважуються їхати. Готові в даний час покинути Лівію і повернутися на батьківщину близько 150 українців. За ними відправили великий десантний корабель «Костянтин Ольшанський».