newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Янукович призначив Бродського головою Держслужби з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва

324
Янукович призначив Бродського головою Держслужби з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва

Сьогодні, 21 грудня, Президент України Віктор Янукович підписав указ (№ 1168/2011) "Про Державну службу України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва".

В указі, зокрема, говориться:

"Відповідно до пункту 15 частини першої статті 106 Конституції України постановляю:

1. Утворити Державну службу України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва.

2. Внести до Схеми організації та взаємодії центральних органів виконавчої влади, затвердженої Указом Президента України від 9 грудня 2010 року №1085 «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади» (зі змінами, внесеними Указами від 6 квітня 2011 року №370 та від 30 червня 2011 року №717), такі зміни:

Видео дня

1) розділ II після абзацу «Державна служба України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань» доповнити абзацом такого змісту: «Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва»;

2) пункт 1 розділу IV після абзацу «Державна служба статистики України» доповнити абзацом такого змісту: «Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва».

3. Кабінету Міністрів України подати у місячний строк проект Положення про Державну службу України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва.

4. Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування".

І вже наступним своїм Указом (№ 1169/2011) Віктор Янукович призначив головою Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва Михайла Бродського.

Новопризначений голова вже прокоментував президентські укази на своїй сторінці на Фейсбук: "Заседание продолжается... Обещаю всем легальным предпринимателям жестко их защищать".