Європейці прийняли за НЛО уламок російської ракети-носія. Відео

256
Європейці прийняли за НЛО уламок російської ракети-носія. Відео

Непізнаний літаючий об'єкт (НЛО), який спостерігали перед Різдвом жителі Німеччини, Нідерландів, Бельгії та Франції, виявився уламком російської ракети-носія "Союз". Вона вивела на розрахункову орбіту пілотований корабель "Союз ТМА-03М". Про це повідомила Королівська обсерваторія Бельгії.

"Куля, що світилася і яку можна було побачити в небі над Бельгією, Нідерландами, Францією і Німеччиною 24 грудня о 17.30 за місцевим часом, виникла внаслідок повернення останнього ступеня ракети-носія "Союз", яка доставила до Міжнародної космічної станції (МКС) серед інших астронавта Андре Кейперса", - повідомили бельгійські астрономи. "Союз ТМА-03М" підходив до МКС 23 грудня.

24 грудня сотні німців, бельгійців, французів і голландців побачили на нічному небі яскраво-червону кулю, що світиться. Вона перетнула небосхил і зникла за обрієм. Очевидці встигли відобразити світловий феномен на відеокамери, після чого відеозаписи потрапили в Інтернет, наробивши багато шуму.

Видео дня

Деякі свідомі громадяни поквапилися повідомити про візуальний контакті з НЛО, обірвавши телефони Центральної дослідницької служби з незвичайних небесних явищ, що базується в Мангеймі. Французькі астрономи припустили, що мова йде про метеорит.

Источник:УНН