newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Відмовки Тігіпка звучать примітивно й абсурдно - політолог

327
Відмовки Тігіпка звучать примітивно й абсурдно - політолог

У партії "Сильна Україна" зараз ведеться емоційна дискусія щодо запропонованого Сергієм Тігіпком входження під біло-сині прапори Партії регіонів. У зв'язку з цим на партійні осередки "Сильної України" чекає "колодка на двері й дошки на вікна", вважає політолог Ігор Дебенко.

"Йдучи на входження "Сильної України" в структуру Партії регіонів, лідер цієї політичної сили Тігіпко керувався аж ніяк не партійними інтересами, а тим паче інтересами та позицією рядових партійців. Відмовки ж, що перебуваючи в партії влади, набагато легше буде розробляти й впроваджувати рішення, які сприятимуть реформуванню країни, звучать до болю примітивно й дещо абсурдно. Очевидно, що це ширма за якою приховуються особисті амбіції та інтереси Тігіпка. Наразі вони лежать в площині Партії регіонів, в якій він розраховує на цілком визначені дивіденди", - зазначив політолог, пише "Газета"

Видео дня

На його думку, "Сильна Україна" із самого початку була іміджевим політичним проектом, що тримався виключно на особистому рейтингу її лідера. "Оскільки ж популярність Тігіпка у зв'язку із останніми "здобутками" влади почала прямувати донизу, а можливість підняття прохідного бар'єру є доволі високою, Тігіпко, схоже, вирішив не тримати синицю в руках у вигляді проведення у парламент бодай незначної кількості мажоритарників, а самому вхопитися за соломинку", - пояснив Дебенко.

Він звернув увагу, що миттєвість, відсутність широкої внутрішньопартійної дискусії щодо доцільності возз'єднання свідчать про певну неочікуваність такого рішення для місцевих організацій "Сильної України". "Вже сьогодні ми маємо можливість спостерігати, що далеко не всі члени партії розділяють цю ідею. Що на них очікує? На партійні осередки – колодка на двері й дошки на вікна", - підсумував політолог.