newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Об'єднання з Партією регіонів допоможе прискорити реформи - Тігіпко

315
Об'єднання з Партією регіонів допоможе прискорити реформи - Тігіпко

Об'єднання "Сильної України" та Партії регіонів допоможе прискорити реформи. Про це заявив віце-прем'єр-міністр та лідер партії "Сильна Україна" Сергій Тігіпко, повідомляє прес-служба "Сильної України". "Я переконаний, що робити реформи з великою партією, яка сьогодні, практично вперше в історії України, змогла консолідувати владу, змогла домовитися і отримати єдину позицію Президента, прем'єр-міністра разом з Кабінетом Міністрів і більшості в Верховній Раді, набагато простіше", - наголосив Тігіпко.

Видео дня

За його словами, він переконався, що зараз на всіх рівнях влади бракує реформаторських ідей та людей, які здатні їх втілювати. "Якщо бракує ідей і людей, то чому ми не можемо прийти зі своїми ідеями і включитися в роботу. Нам простягають руку, і найближчим часом я обговорюватиму, щоб наших кращих фахівців взяли і подивилися, чи готові вони ініціювати такі ідеї", - сказав політик.

Він зазначив, що сьогодні до об'єднання реформаторських зусиль спонукає складна економічна ситуація у світі. Сергій Тігіпко також підкреслив, що заради проведення реформ він свого часу повернувся в політику. "Основна ідея, яка рухала мною, коли я повертався в політику, це проведення реформ, які змінюють країну, які її модернізують, роблять її конкурентоспроможнішою. Врешті-решт це має на меті збільшення достатку простих людей", - сказав Сергій Тігіпко, закликавши усіх небайдужих приєднуватися до реформування країни.