newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

В Україні з середини вересня почнуться заморозки

198
В Україні з середини вересня почнуться заморозки

Перехід від літньої погоди до осінньої в Україні буде плавний, температура знижуватиметься поступово, кількість опадів у вересні буде близько норми, а з середини вересня почнуться заморозки. Про це заявили в Українському науково-дослідному інституті.

Видео дня

"До 3-4 вересня денна температура по Україні буде до плюс 17–22 градусів. На Закарпатті та півдні трохи вищою - до 26. Нічна теж знизиться у порівнянні з останніми днями літа, буде плюс 8–14 градусів", - розповіла Надія Жук, провідний синоптик Українського гідрометцентру.

Короткочасні і невеликі дощі підуть 2-4 вересня, потім 7-8. На правобережній частині країни температура із 7 до 10 трохи підвищиться. Знову буде плюс 22-27 градусів. З другої половини вересня на ґрунті можливі заморозки, посилення вітрів. Пік сильного вітру припадає на жовтень-листопад.

Водночас, народний синоптик з Луганська дав детальний прогноз на три осінні місяці. За його підрахунками, у вересні середня температура коливатиметься в межах +18...+19 градусів тепла.

Він також підкреслив, що з середини вересня температура повітря почне значно знижуватися, і до кінця вересня застигне на позначці +7 градусів тепла. За місяць випаде 35-40 міліметрів опадів.

У жовтні температура також почне знижуватися і триматиметься на позначках +5...+6 градусів тепла. Народний синоптик прогнозує дощовий жовтень.3 жовтня температура знизиться до +7 градусів. З 4 жовтня підвищиться і сягатиме +14...15 градусів. Він також підкреслив, що до 17 листопада середньодобова температура буде плюсова, а перший мороз буде 18 листопада і сягне -3. Наприкінці листопада народний синоптик прогнозує сніг.