newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС

У новому сезоні очікується зниження цін на овочі, крупи, молоко

270
У новому сезоні очікується зниження цін на овочі, крупи, молоко

У новому сезоні варто очікувати зниження цін на овочі, крупи, молоко. Подорожчають пиво, прохолодні напої і морозиво. "Що стосується плодоовочевої продукції, ціни в цілому у наступному сезоні будуть в три-чотири рази, а за деякими видами - навіть у п'ять разів нижче, ніж у сезоні, який вже закінчується, - каже керівник проекту "Агроогляд" Андрій Ярмак. - Зокрема, щодо картоплі ціни будуть удвічі нижчими, ніж у минулому році. Дещо підвищилася вартість моркви, але це було номінальне підвищення, оскільки попит на дану продукцію перебуває на дуже низькому рівні. Однак протягом літа ціни будуть коливатися до початку збору пізньої продукції, яка починається з вересня і триває майже до грудня. Саме в період з вересня по грудень пройде наступна хвиля зниження цін".

Видео дня

"З початком переробки зернових нового врожаю ціни підуть вниз, - прогнозує директор інформаційного агентства "ПроАгро" Микола Верницький. - Крім того, за рахунок розширення посівів збільшиться пропозиція гречки і деяких інших круп'яних культур. Безумовно, ціни вже не повернуться на торішній рівень. Думаю, що буде сезонне зниження відсотків на 15-20".

Якщо в липні Росія прислухається до вимог своїх сироварів і введе обмеження на імпорт сиру з України, на вітчизняному ринку буде його надлишок і вся молочна продукція подешевшає на 10%. Виробники пива в червні піднімають ціни на свою продукцію. У середньому пляшка подорожчає на 5%, або на 30-40 копійок. Також з настанням спеки піднімуться ціни на прохолодні напої і морозиво.