Тюремники знову звинуватили Тимошенко у симуляції

279
Тюремники знову звинуватили Тимошенко у симуляції

Державна пенітенціарна служба України заявляє, що протипоказань щодо участі Юлії Тимошенко у слідчих діях та судових засіданнях не існує.

Видео дня

Як зазначає служба, в рамках динамічного нагляду за станом здоров'я Тимошенко, вчора, 12 грудня фахівцями МОЗ України ( в т.ч. 3-ма професорами) в межах медико-санітарної частини Київського СІЗО в черговий раз здійснено комісійний огляд ув'язненої.

За інформацією прес-служби ДПСК, комісією було зауважено, що пацієнтка не в повній мірі виконувала рекомендації попередніх медичних комісій. Згідно з висновком фахівців МОЗ України, даних для нейрохірургічного втручання наразі не виявлено, нейрохірургічного лікування в наявний час не показано та рекомендовано поступове розширення рухового режиму, на що наголошувалось і раніше. Протипоказань щодо участі Тимошенко у слідчих діях та судових засіданнях комісія також не виявила.

Цього ж дня, відповідно до дозволу слідчого ГСУ СБ України, здійснено відвідання Єврокомісаром Штефаном Фюле Київського СІЗО, в ході якого візитер мав змогу ознайомитись з умовами тримання ув'язнених та безпосередньо поспілкуватись з Тимошенко.

Додатково Державна пенітенціарна служба України повідомила, що сьогодні Тимошенко, посилаючись на незадовільний стан здоров'я, відмовилась від особистої участі у засіданні апеляційного суду м.Києва, про що подала відповідну заяву. Проте, як зазначається у повідомлені служби, враховуючи висновок комісії МОЗ України від 12.12.2011р. та дані об'єктивного огляду 13.12.2011 року, протипоказань до участі у слідчих діях і судових засіданнях немає.

Раніше у Лук'янівському СІЗО заявили, що якщо екс-прем'єр Юлія Тимошенко надалі продовжуватиме скаржитися на біль у спині, але при цьому не докладатиме ніяких зусиль до свого одужання, її переведуть до камери для відбування покарань.