УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Цінності Помаранчевої революції знову об'єднають Україну - Ющенко

6,7 т.
Цінності Помаранчевої революції знову об'єднають Україну - Ющенко

Президент України (2005-2010рр.) Віктор Ющенко відзначив, що День Свободи дає нам приклад того, як треба діяти. Про це йдеться у його заяві з нагоди сьомої річниці Помаранчевої революції, повідомили в прес-службі "Нашої України". На його думку, Помаранчева революція має універсальне значення для всіх українських громадян, незалежно від партійної приналежності і політичних поглядів. За його словами, через 7 років після Помаранчевої революції важливість Дня Свободи не зменшується.

Видео дня

"Сьогодні проти нас, українських громадян, повернулися ті самі виклики, які стали причиною Майдану 2004 року: авторитаризм влади, наступ на права громадян і підприємців, здирництво чиновників, цензурування засобів масової інформації, переслідування політичних опонентів і неприхована підготовка до фальшування виборів", - зазначив Ющенко. Він також відзначив, що суть Дня Свободи полягає не в спогадах, а в "цінності вільного життя, задля якого треба об’єднуватися сьогодні". "День Свободи дає нам приклад того, як треба діяти. Ми пишаємося цим Днем і віримо, що його цінності знову об’єднають всю Українську державу", - додав Ющенко.

Нагадаємо, 22 листопада в Україні відзначають День свободи або річницю Помаранчевої революції. 22 листопада 2004 року - дата початку Помаранчевої революції в Україні, кампанії загальнонаціональних протестів, мітингів, пікетів, страйків та інших акцій громадянської непокори, організованої та проведеної прихильниками Віктора Ющенка, основного кандидата від опозиції на президентських виборах у листопаді - грудні 2004 року .

Акція почалася після оголошення Центральною виборчою комісією результатів другого туру президентських виборів (у результаті першого визначилися два кандидати - Віктор Ющенко і Віктор Янукович), згідно з якими переміг Віктор Янукович. Після рішення Верховного суду було проведено повторне голосування другого туру, в результаті якого Президентом України став Віктор Ющенко.