newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Тимошенко симулює хворобу - прокурор

231
Тимошенко симулює хворобу - прокурор

Прокурор Ліля Фролова, яка виступає стороною обвинувачення в Апеляційному суді міста Києва, заявила журналістам, що екс-прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко симулює важкий стан здоров’я. Прокурор зазначила, що сторона обвинувачення вчора надавала медичні дані суду, які підтверджували той факт, що Тимошенко може з’явитися на засідання суду.

"Але з невідомих причин вона не з’явилася на судове засідання, повідомивши про те, що її стан здоров’я не дозволяє це зробити, хоча її оглядали нейрохірурги і чітко зазначили, що стан її здоров’я задовільний і що вона може брати участь у судовому засіданні", - наголосила Фролова.

Вона також повідомила, що 16 грудня засуджена Тимошенко подала апеляцію на постанову суду про обрання їй запобіжного заходу в іншій кримінальній справі. І в апеляції, за словами прокурора, Тимошенко зазначила те, що вона хоче бути присутньою на цьому судовому засіданні. "Тобто здається дивною ситуація… Складається таке враження, що вона симулює стан свого здоров’я", - зазначила Фролова.

Видео дня

Нагадаємо, Тимошенко перебуває в СІЗО з 5 серпня 2011 року, після того як суд змінив запобіжний захід щодо неї з підписки про невиїзд на арешт. Через деякий час після зміни запобіжного заходу стан здоров’я екс-прем’єрки погіршився, але від обстеження лікарями СІЗО вона відмовлялася. 23 листопада за рекомендаціями Комісії МОЗ України Юлія Тимошенко була обстежена в одному з медичних закладів м.Києва. Згодом вона неодноразово зверталася до керівництва Державної пенітенціарної служби із проханням надати їй повний комплект результатів цього дослідження. 29 листопада керівник групи захисту екс-прем’єра Сергій Власенко повідомив, що стан здоров'я Юлії Тимошенко різко погіршився. Того ж дня вона була переведена до однієї з палат медико-санітарної частини Київського СІЗО для проходження призначеного їй курсу лікування.