newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Тимошенко нервує, бо «рильце в пушку» – Семенюк-Самсоненко

798
Тимошенко нервує, бо «рильце в пушку» – Семенюк-Самсоненко

«У мене немає мети будь-що засадити Тимошенко за грати. Для мене головне, щоб судова справа про незаконність призупинення нею виконання інвестиційних зобов‘язань по Криворіжсталі була доведена до кінця, – прокоментувала голова Союзу жінок України «За майбутнє дітей» Валентина Семенюк-Самсоненко висловлювання екс-прем‘єр-міністра Тимошенко щодо суду по Криворіжсталі. – Люди повинні знати про злочинні дії Тимошенко з руйнування економіки держави. А Криворіжсталь – це тільки один злочинний ланцюжок у її діяльності. Люди повинні знати її справжню сутність, її небачену у світі двуликість. Тут вона кричить про любов до Батьківщини, а там вже чомусь дозволяє не виконувати інвестзобов‘язання компанії з багатомільярдним оборотом та розганяти людей з підприємства. Або, як по Луганськтепловозу, зупиняти вітчизняне підприємство, підписувати посередницькі угоди з корейськими конкурентами і давати роботу на мільярди корейським робітникам. Такі дії людини, яка в будь-який спосіб хоче стати найголовнішою людиною в державі, не можна залишати поза увагою. Суспільство повинно про них знати і морально засудити. І те, що в заявах Тимошенко сьогодні один нервовий аргумент – мовляв, політичні репресії та чорний піар, свідчить про те, що їй більше нічого сказати. Бо «рильце» в пушку. І це ще раз доводить мою правоту».

Як повідомлялося раніше, Вищий адміністративний суд України своїм рішенням поновив розгляд справи за позовом Валентини Семенюк-Самсоненко про визнання незаконними дій колишнього Прем‘єр-міністра України Юлія Тимошенко та Фонду державного майна України про призупинку виконання інвестиційних зобов‘язань на невизначений термін.

«Особисті, незаконні, корупційні, без рішення Уряду доручення Тимошенко про припинення на невизначений термін виконання інвестиційних зобов‘язань інвестором ВАТ «Криворіжсталь», які вона давала Фонду державного майна – це злочин ще більший, ніж газові угоди, – заявила Валентина Семенюк-Самсонеко після рішення суду. – За цими дорученнями інвестор вже кілька років не виконує зобов‘язання, під якими підписався. Вже кілька років державі наносяться величезні збитки. Коли відповідними органами будуть підраховані ці збитки, відповідальність Тимошенко може бути ще більшою, ніж за газові угоди. І за цю справу вона дуже нервується, бо знає, за що там можна взяти. Тут справа не в інвесторі, який не виконує інвестиційних зобов‘язань – сутність капіталіста зрозуміла, і ці питання вирішувати нинішньому уряду. Справа в особистих незаконних діях чиновників, причому, вищого рівня».

Видео дня

«Дії Тимошенко по Криворіжсталі – це тільки один ланцюжок у систематичній роботі зі знищення української економіки та задоволенні своїх посередницьких апетитів. Працівники українських підприємств не повинні відповідати за недолугі рішення, які йдуть виключно на користь самої Тимошенко. Достатньо одного Луганськтепловоза, який знову ж таки під її злочинним тиском на кілька років зупинив виробництво і опинився на краю прірви, коли вона підписала посередницькі мільярдні угоди – з конкурентами луганчан! – про поставку в Україну корейських тепловозів, а інвестора Луганськтепловоза просто викинули з заводу. Суспільство повинно зрозуміти, що люди з ідеологією посередника не повинні займати високі посади в державі. Бо рішення таких людей завжди призводять до загибелі економіки і підприємств. Звичайно, Юлія Тимошенко не стомлюється повторювати, що ще прийде до влади. Але коли суд по Криворіжсталі та по іншим її злочинам в економічній сфері я доведу до кінця, на її політичному майбутньому можна буде ставити хрест. Інвестиційні зобов‘язання, з чим так завзято боролася весь час Тимошенко, і не тільки по Криворіжсталі, забезпечують майбутнє підприємств і держави. Для чого державі керівник, який бореться з її майбутнім?» – підкреслила Семенюк-Самсоненко.