newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Суд по Криворіжсталі буде для Тимошенко "похлеще" газових угод – Семенюк-Самсоненко

453
Суд по Криворіжсталі буде для Тимошенко 'похлеще' газових угод – Семенюк-Самсоненко

Вищий адміністративний суд України своїм рішенням поновив розгляд справи за позовом Валентини Семенюк-Самсоненко про визнання незаконними дій колишнього Прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко та Фонду державного майна України про призупинку виконання інвестиційних зобов'язань на ВАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг".

Видео дня

Про дату наступного слухання буде повідомлено після її призначення.

Голова Союзу жінок України "За майбутнє дітей" Валентина Семенюк-Самсоненко оскаржує в суді укладення додаткової угоди до договору купівлі-продажу ВАТ "Криворіжсталь між Фондом держмайна та інвестором підприємства про перенесення виконання інвестиційних зобов'язань, взятих на конкурсі з продажу акцій ВАТ "Криворіжсталь" у жовтні 2005 року. Фонд уклав таку угоду на виконання доручень Прем'єр-міністра у травні 2005 року.

"Особисті, незаконні, корупційні, без рішення Уряду доручення Тимошенко про припинення на невизначений термін виконання інвестиційних зобов'язань інвестором ВАТ "Криворіжсталь", які вона давала Фонду державного майна – це злочин ще більший, ніж газові угоди, – заявила Валентина Семенюк-Самсонеко після рішення суду. – За цими дорученнями інвестор вже кілька років не виконує зобов'язання, під якими підписався. Вже кілька років державі наносяться величезні збитки. Коли відповідними органами будуть підраховані ці збитки, відповідальність Тимошенко може бути ще більшою, ніж за газові угоди. І за цю справу вона дуже нервується, бо знає, за що там можна взяти. Тут справа не в інвесторі, який не виконує інвестиційних зобов'язань – сутність капіталіста зрозуміла, і ці питання вирішувати нинішньому уряду. Справа в особистих незаконних діях чиновників, причому, вищого рівня".

"Дії Тимошенко по Криворіжсталі – це тільки один ланцюжок у систематичній роботі зі знищення української економіки та задоволенні своїх посередницьких апетитів. Працівники українських підприємств не повинні відповідати за недолугі рішення, які йдуть виключно на користь самої Тимошенко. Достатньо одного Луганськтепловоза, який знову ж таки під її злочинним тиском на кілька років зупинив виробництво і опинився на краю прірви, коли вона підписала посередницькі мільярдні угоди – з конкурентами луганчан! – про поставку в Україну корейських тепловозів, а інвестора Луганськтепловоза просто викинули з заводу. Суспільство повинно зрозуміти, що люди з ідеологією посередника не повинні займати високі посади в державі. Бо рішення таких людей завжди призводять до загибелі економіки і підприємств. Звичайно, Юлія Тимошенко не стомлюється повторювати, що ще прийде до влади. Але коли суд по Криворіжсталі та по інших її злочинах в економічній сфері я доведу до кінця, на її політичному майбутньому можна буде ставити хрест. Інвестиційні зобов'язання, з чим так завзято боролася весь час Тимошенко, і не тільки по Криворіжсталі, забезпечують майбутнє підприємств і держави. Для чого державі керівник, який бореться з її майбутнім?" – підкреслила Валентина Семенюк-Самсоненко.