newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Тігіпко: через Пенсійну реформу будуть страйки

243
Тігіпко: через Пенсійну реформу будуть страйки

Сергій Тігіпко передбачає, що під час схвалення та впровадження Пенсійної реформи відбуватимуться акції протесту, але альтернативи пенсійній реформі на сьогодні не існує. Про таке віце-прем’єр, міністр соціальної політики заявив інтерв’ю «5 каналу».

Видео дня

На думку Тігіпка, страйки будуть підбурюватися ще й тим, що між владою та опозицією нема взаєморозуміння у питанні реформування пенсійної системи.

«Страйки будуть по таким реформам. І я можу сказати, що інші країни, коли приймали такі рішення там були абсолютно інші підходи, там опозиція і влада сідали і домовлялись між собою, ви знаєте, ми конкуруємо в політичному плані, але за нами країна і є такі рішення, які ми потрібні з двох боків підтримувати. От тоді ці країни мали серйозний прогрес, сьогодні вже знаходяться в Європейському Союзі і живуть абсолютно по іншим стандартам», - заявив Тігіпко.

«Якщо ми хочемо змінити критичне співвідношення працюючих до пенсіонерів - у нас 100 працюючих утримують 95 пенсіонерів, то ми повинні рухатись по цілій низці напрямків. В першу чергу робити і підняття пенсійного віку, в тому числі, і підняття мінімального стажу для мінімальної і загальної пенсії, в тому числі і говорити про збільшення вислуги років для військових», - підкреслив віце-прем’єр.