Табачник: прошу не прив’язувати до моїх висловлювань нікого з колег по партії
Виртуальный мемориал погибших борцов за украинскую независимость: почтите Героев минутой вашего внимания!
![Табачник: прошу не прив’язувати до моїх висловлювань нікого з колег по партії](https://i.obozrevatel.com/2011/4/19/963774.jpg?size=1944x924)
Народний депутат України із фракції Партії регіонів Ян Табачник сказав, що його оцінки журналістів не є позицією Партії регіонів. "Я звик сам відповідати за свої слова", - сказав парламентарій у відповідь на звернення руху "Стоп цензурі!" до Президента Віктора Януковича, в якому журналісти вимагають внести ясність – чи позиція Яна Табачника є офіційною позицією Партії регіонів, до якої він належить.
"Це моя особиста оцінка, і прошу не прив’язувати до моїх висловлювань нікого з моїх колег по партії", - зазначив Ян Табачник.