newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Скло, картон та органічні відходи збиратимуться роздільно

771
Скло, картон та органічні відходи збиратимуться роздільно

Для збирання різних видів побутових відходів запровадять роздільні контейнери. Держкомпідприємництво погодило відповідний проект наказу, розроблений Мінрегіоном. За ним, всі побутові відходи збиратимуться окремо за різними технологічними схемами: два, три, чотири чи п’ять контейнерів. Схеми роздільного збирання компонентів побутових відходів, їх перевезення та перероблення обиратимуться органами місцевого самоврядування.

Видео дня

Зокрема, за першою схемою на контейнерному майданчику встановлять два контейнери. Перший – блакитного кольору з написом "Вторинна сировина" – призначений для вторинних видів відходів (скло, папір, картон, полімери, чорні та кольорові метали), окрім органічних. Другий – сірого кольору – для збирання решти відходів.

За другою схемою на контейнерному майданчику встановлять три контейнери. Перший – для певного виду відходу вторинної сировини; другий – для інших відходів вторинної сировини; а третій – для змішаних відходів тощо.

До того ж небезпечні відходи, у складі побутових, збиратимуть окремо у контейнерах червоного кольору. А для великогабаритних та ремонтних побутових відходів передбачать контейнери місткістю 8 кубометрів і більше. Їх розташують на спеціальних майданчиках з твердим покриттям.