СЕС призупинила експлуатацію 14 дитячих таборів

192
СЕС призупинила експлуатацію 14 дитячих таборів

Державна санітарно-епідеміологічна служба МОЗ України за період з 14 по 16 липня перевірила 610 дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, в 162 з них виявила порушення санітарного законодавства, що складає 26,5% від загальної кількості перевірених закладів. Про це повідомила прес-служба уряду.

Видео дня

"За виявлені порушення санітарного законодавства до адміністративної відповідальності було притягнуто 176 посадових осіб закладів оздоровлення та відпочинку. Від роботи усунено 62 працівники, які не пройшли профілактичний медичний огляд", - сказано в повідомленні.

Крім того, згідно з інформацією, головними державними санітарними лікарями територій призупинено експлуатацію 14 закладів оздоровлення та відпочинку дітей (м. Севастополь - 5 літніх оздоровчих таборів "Альбатрос", "Ласпі", "Нахімовець","Гірський","Прибій", наметове містечко"Вавилов сад"; Житомирська область - літній оздоровчий табір"Чайка", Дніпропетровська область - 4 літніх оздоровчих табори, Одеська область - база відпочинку"Каскад"; Сумська область - заборонено купання дітей у заміському оздоровчому таборі "Космос" МГВУ "Охтирканафтогаз".

Фахівцями держсанепідслужби перевірено 299 підприємств з виробництва і постачання харчових продуктів, з яких на 57 виявлені порушення санітарного законодавства, "у зв'язку з ніж 58 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, а 38 осіб відсторонені від роботи за непроходження профілактичних медичних оглядів." У Севастополі припинено функціонування підприємств-постачальників ТОВ "Лондон Крим" і ТОВ "Байт-Крим" за порушення вимог санітарного законодавства при транспортування та зберігання харчових продуктів.