УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Роботодавців об’єднають в єдину структуру

243
Роботодавців об’єднають в єдину структуру

В Україні розпочато процес консолідації організацій роботодавців. Про це сказав голова Об’єднаного руху роботодавців України Дмитро Фірташ, виступаючи на засіданні, на якому були присутні всеукраїнські організації роботодавців, повідомили у прес-службі руху.

Видео дня

За словами Дмитра Фірташа, єдина організація дуже важлива для країни. Об’єднання всіх організацій роботодавців в єдиний голос бізнесу дозволить більш ефективно проводити соціальний діалог з урядом і профспілками, напрацювати єдину стратегію розвитку економіки України, стимулювати залучення інновацій, підвищити якість професійної освіти, створити нові робочі місця. Дмитро Фірташ повідомив, що проведення об’єднавчого з’їзду, під час якого буде завершено процес консолідації всіх організацій роботодавців в єдину потужну структуру, заплановано на кінець листопада 2011 року.

Сьогодні процес напрацювання єдиної позиції бізнесу з важливих для економіки і країни питань ускладнений через розрізненість позицій роботодавців, які входять у 21 організацію. Спільні позиції з багатьох питань вдається напрацьовувати завдяки взаємодії у рамках координаційного органу під керівництвом Дмитра Фірташа.