newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Повінь у Таїланді: туристів вивозять на військових кораблях

198
Повінь у Таїланді: туристів вивозять на військових кораблях

Військово-морські сили Таїланду приступили до евакуації місцевих жителів і туристів, які не можуть покинути затоплений в результаті повені острів Ко Тао в Сіамській затоці. За даними влади, з острова не можуть вибратися більше тисячі туристів. На материк їх доставлять на прибулі кораблі з допомогою човнів і двох вертольотів. ВМС також будуть задіяні у вивезенні відпочиваючих з островів Сурін і Сімілани в Андаманському морі.

Видео дня

Вкрай складною залишається ситуація на острові Самуї. Припинено роботу місцевого аеропорту через те, що частково затоплені злітні смуги. У понеділок 28 березня робота повітряної гавані була паралізована, оскільки була відсутня інформація про скасовані рейси. Поки керівництво аеропорту не може оголосити терміни відновлення польотів.

Рівень води на пляжах Чавенг, Ламаї, Бопут досягає півтора метра. Жителів просять перебратися на височини. У деяких районах острова повністю відключена електроенергія, немає прісної води. За даними влади, на Самуї знаходиться декілька тисяч іноземних туристів. Зараз обговорюється можливість їх евакуації з острова з допомогою військових кораблів.

Зоною лиха оголошені провінції Чумпхон, Сурат Тані, Накхонсітаммарт, Пангна, Крабі, Транг. Уряд в екстреному порядку направляє на південь країни, охоплений повінню, бригади рятувальників та спеціальне обладнання для відкачки води. За останніми даними, в результаті стихії загинули 9 осіб. За прогнозами метеорологів, погода на півдні Таїланду в найближчі три дні навряд чи покращиться.